Your New Stories

Innowacyjny Polski Serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2017-03-30 20:36:44

DragoN321
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-14
Liczba postów: 6
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

rekrutacja na moderatora (DragoN321)

wiem że nie ma rekru ale bardzo ale to bardzo chcę się dostać na moderatora na waszym serwerze


nick na serwerze: DragoN321
UID na serwerze: 3
ilość posiadanych SRP na serwerze: 6262
napisz coś o sobię: Hej mam na imię Darek mam 13lat pochodzę z Mikołowa. Moim zainteresowaniem jest lego ( wiem dziecinę) naprawa pojazdów jak i granie w gry typu: gta lub watch dogs [dblpt]) zapomniałem dodać że lubię też siatkówkę. Z skąd się wzięło zainteresowanie naprawy aut? a no to już mówię a z stąd iż mój dziadek jak i tata są mechanikami i 3razy w tygodniu im pomagam w naprawię aut [dblpt]).

czemu ciebie powinniśmy przyjąć?: Dlatego że byłem już w administracji i wiem jak to jest. Lubię też bardzo pomagać graczą. robić eventy o auta lub hajsik [dblpt]P. i dlatego że bardzo lubię was serwer i chciałbym być przyjęty do adm . Wasz serwer jest pierwszym serwerem na którym lubię zarabiać i grać  nw ile mam już spędzonych godz na serwerze ale wiem że dużo czm? tak jak pisałem lubię was serwer. Bardzo bym się ucieszył gdyby ktoś z adm zobaczył ten wątek i chociaż zwrócił na niego uwagę bo i tak wiem że się do adm nie dostanę [dblpt]( [dblpt])


         Dziękuje ci jeżeli przeczytałeś ten wątek [dblpt])

Offline

#2 2017-03-31 12:58:27

Magiczny
Użytkownik
Skąd: Mars
Dołączył: 2017-03-13
Liczba postów: 9
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: rekrutacja na moderatora (DragoN321)

Nie dostaniesz się


*INSPEKTOR SAPD

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spottedstacja - aacbruno - kochamsandre - becool - laczekmichal